Turniej Dzikich 6-Tek Rudno 2015!

Regulamin Turnieju Dzikich 6-tek

Rudno 2015

1. Czas Gry

Czas gry wynosi 1x17 minut w fazie grupowej i ćwierćfinałowej natomiast półfinały i finał 1x20 minut. O momencie zakończenia spotkania decyduje sędzia zawodów.

2. Lista zgłoszeniowa

Listę należy wypełnić i dostarczyć organizatorowi przed rozpoczęciem pierwszego spotkania z maksymalną liczbą 12 zawodników. Minimalny wiek uczestników to 16 lat . Zawodnicy nieletni mogą brać udział w rozgrywkach tylko za zgodą opiekuna prawnego ponadto każdy zawodnik gra na własną odpowiedzialność co potwierdzi podpisem na liście zgłoszeniowej przed zawodami. Organizatorzy nie ponoszą konsekwencji ewentualnych nieszczęśliwych wypadków.

3. System rozgrywek

Drużyny składają się z 6 graczy (5 zawodników z pola plus bramkarz). Dopuszcza się grę drużyny w składzie 5-osobowym. W przypadku gdy drużyna liczy mniej niż 5 zawodników orzeka się walkower dla drużyny przeciwnej.

4. Faule kumulowane

Przedłużony rzut karny wykonuje się po 4. przewinieniu. Miejsce wykonania rzutu karnego wskazuje sędzia zawodów.

5. Kary

W przypadku otrzymania czerwonej kartki przez zawodnika drużyna gra w osłabieniu przez 2 minuty bądź do straconej bramki.

O wymiarze kary za czerwoną kartkę decyduje Organizator zawodów w porozumieniu z sędzią zawodów. Za ewidencję kartek w danym zespole odpowiedzialni są kierownicy drużyn.

W rozgrywkach obowiązują zaostrzone kryteria oceny przez sędziów niesportowego zachowania. Dotyczą one w szczególności używania wulgarnego słownictwa.

6. Przepisy gry

-obowiązuje zakaz wślizgów w obrębie 2 metrów od przeciwnika

- w zakresie gry z lotnym bramkarzem nie stosuje się przepisu o obowiązku przejścia piłki na połowę rywala, jak również obowiązku przejścia bramkarza lotnego na połowę rywala (obowiązuje jedynie przepis o konieczności dotknięcia piłki przez rywala przed ponownym zagraniem do własnego bramkarza)

7. Nagrody

1 miejsce - 100 piw !!

2 miejsce - 60 piw !!

3 miejsce - 30 piw !!

4 miejsce - 10 piw !!

Drużyny z miejsc 1-3 otrzymują puchary i dyplomy. Pozostałe zespoły otrzymują dyplom za udział w rozgrywkach.

Ponadto drużynie przysługuje piwo i kiełbasa dla każdego zawodnika gratis.

Przyznaje się nagrody indywidualne:

- najlepszy strzelec

- najlepszy bramkarz

Wysokość nagród uzależniona jest od ilości drużyn.

8. Inne

Za zgubione lub pozostawione na terenie obiektu rzeczy osobiste organizator nie ponosi odpowiedzialności.

Za szkody spowodowane na obiekcie przez zawodników odpowiadają kierownicy drużyn.

O wszystkich sprawach nie omówionych powyżej decyduje Organizator zawodów.

Wpisowe proszę przesyłać na Konto: 55 1020 2401 0000 0002 0368 2176 w tytule podając nazwę drużyny.